KONST / Litografier / Färglitografi 10974266
nr 1097 4266
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), HC-upplaga, signerad, bladets mått: 31x45, saknar glas
måndag 27 mars 2017
kl 20:28:23
27 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann